-13%
, , ,

Awei Sports Earbuds T28P


Nuk ka më kufizime gjatë stërvitjes! Këto kufje  janë perfekte për të dëgjuar muzikë ndërsa bëni stërvitje. Projektuar me një kuti karikimi unike që përmban një ekran LED që tregon kapacitetin e mbetur.

Nuk ka kabllo- Kufjet  kanë Bluetooth 5.0 për lidhje të qëndrueshme dhe të shpejtë me pajisjen tuaj. Kufjet Bluetooth Awei T28P kanë një mikrofon të integruar dhe sensor prekjeje për të kontrolluar telefonatat dhe muzikën. Të dy kufjet kanë një sensor me prekje dhe mikrofon në mënyrë që t’i përdorni si kufje mono ose stereo. Mos u shqetësoni për shiun dhe djersën sepse kufjet Awei T28P janë IPX4 rezistente ndaj ujit.

Kontrollet me prekje. M me një buton – shumë përdorime

– Lidhje automatike pas lidhjes së parë

– Kuti karikimi elegante

– Reduktimi i tingujve dhe zhurmave nga mjedisi

– Telefonata HD, cilësi stereo e zërit

– Praktike, kompakte dhe të lehta

– Kohë e gjatë funksionimi dhe bateri afatgjatë

– Të dy kufjet kanë sensor prekje dhe mikrofon

– Altoparlantët e fuqishëm 6 mm japin tingull të klasit të parë në të gjitha zhanret

– Kutia e karikimit 500 mAh ofron energji shtesë në lëvizje

1,990 L 2,290 L

Specifikimet:

– Versioni Bluetooth: v5.0

– Hapësira e valëve: deri në 10 m

– Njësitë e altoparlantëve: 2 x 6 mm

– Rezistenca: 32 Ohms

– Koha e muzikës: deri në 3 orë

– Koha e karikimit: 1.5h (kufje); 3 orë (kuti)

– Kapaciteti i kutisë së karikimit: 500 mAh

– Kapaciteti i baterisë së kufjeve: 35 mAh secila

– Niveli rezistent ndaj ujit: IPX4

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: , , ,

SHOPPING CART

close