-20%
, , ,

Awei Games Earbuds T28 Pro


Kufje pa tela AWEI T28 Pro të përshtatshme me Bluetooth 5.1

Tashmë hiqni qafe kufjet me kabuj

Kufje me prekje , sportive për lojë

Në sajë të analizës së dyfishtë inteligjente, ju do të merrni drejtimin në luftime të ashpra. Një gjeneratë e re çipash me 30ms vonesë jashtëzakonisht të ulët në modalitetin e lojës që ju lejon të përjetoni shpejtësi ekstreme dhe ju ndihmon të kaloni të gjithë rivalët. Përmirësoni perceptimin për të përjetuar efekte zanore stereo të gjithanshme në botën virtuale

1,990 L 2,490 L

Specifikat:

Marka: AWEI

Modeli: T28 Pro

Bluetooth: (Jerry) V5.1

Protokoll suporti: HSP, HFP, A2DP, AVRCP

Kapaciteti baterisë: 35mAh

Kapaciteti karikimit: 500mAh

Koha rezervës: 300h

Kundra ujit: IPX6

Koha bisedës: 7H

Koha muzikës: 6H

Koha karikimit: 1H

Distanca më e mirë për telefonatat: <1m

Ndjeshmëria: 96±3db

Madhësia e produktit: 55*53*28mm/2.1*2*1.1in

Pesha e produktit: 29g

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: , , ,

SHOPPING CART

close