Atouch Tablet PC A10


Atouch Tablet PC A10

• Tabletë Atouch A10 10,1 inç për fëmijë, memorie 64 GB, RAM 4 GB, 4G LTE, Wi-Fi 

• Mbështetje e thirrjeve në Zoom

• Tableti për fëmijë ka një procesor të integruar me katër bërthama me performancë të lartë dhe sistem Android

• Tabletë inteligjent multifunksional mësimor

• Tableti i fëmijëve  është projektuar posaçërisht me një sistem funksioni mikrofoni për sa kohë që mikrofoni është i futur në tablet, zëri i fëmijës mund të rrethojë të gjithë dhe të shijojë argëtim pafund

• Produkti ka chip të fuqishëm për kryerjen e shumë detyrave pa probleme

• Përmban dizajn kompakt që siguron transportueshmëri dhe ruajtje optimale

• Materiali me cilësi premium siguron qëndrueshmëri të gjatë dhe përdorim të gjerë

• Bateria me kapacitet të lartë e fuqizon pajisjen për orë të gjata përdorimi me një karikim të vetëm

11,000 L

Specifikimet

Marka Atouch

Modeli A10

Sistemi operativ Android

Memorie 64 GB

RAM 4 GB

Rezolucion me piksel 1080p Full HD

Lloji i lidhjes me rrjetin: ‎4G & Wi-Fi

Kapaciteti i baterisë 4000 mAh

Përmasat e produktit 24.1 x 17 x 1 cm

Pesha neto 1.18 kilogramë

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: