, , ,

Apple Watch Seria 7


Seria 7 është ora më e fortë e Apple e ndërtuar ndonjëherë. U nevojitën ndryshime thelbësore të dizajnit për të arritur vizionin e ekranit më të madh Always-On Retina. Të njëjtat risi ndihmuan gjithashtu në krijimin e kristalit të përparmë më rezistent ndaj çarjeve. 

Ekran i madh dhe i avancuar, 50% më i madh se Seria 3

Inovacione te reja shëndëtsore

Karikim deri në 33% më shpejtë

E lehtë për sytë dhe gishtat

Rezistente ndaj goditjeve, tymit dhe ujit.

Masivisht motivuese

Muzik, podcast dhe audiobooks

Fitness +

Siri

Harta

Organizim familjar

Emergency SOS

Gjithcka që ju nevojitet, kudo që të shkoni

48,900 L

Teknologjia: GSM / HSPA / LTE

Lancuar ne: 14 Shtator 2021

Permasat : 45 x 38 x 10.7 mm (1.77 x 1.50 x 0.42 in)

Pesha : 32 g (41mm), 38.8 g (45mm) (1.13 oz)

Ndertimi : Ndertimi i perparme qelq, mbrapa kristal, kornize alumini

SIM :  eSIM

Certifikuar  IP6X 

Rezistence ndaj ujit 50m 

Tipi ekranit : Retina LTPO OLED, 1000 nits 

Madhesia e ekranit : 1.9 inches

Karte : Nuk ka

Memoria e brendshme : 32GB   1GB RAM

Kamer : Nuk ka

Altoporlant : Po

Bluetooth : 5.0

WLAN : Wi-Fi 802.11 b/g/n, dual-band

GPS, NFS

Sensor: Akselerometër, xhiro, rrahjet e zemrës, barometër, altimetër gjithmonë i ndezur, busull, SpO2, VO2max

Baeria: Li-Ion 309 mAh (1.19 Wh), nuk nderrohet

 Karikimi : karikim me wireless 

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: , , ,

SHOPPING CART

close