-11%
,

ANDROID TV BOX T95 6K 4/32 GB


Android Box T95 me Android 10.0 Allwinner H616 katër bërthama

Me 4GB RAM dhe 32GB ROM

Mbështetje WiFi dyfishtë 2.4 GHz/5 GHz

Rezolucioni 6K 4K

Grafika 3D

Hyrja 100M LAN  

Bluetooth5.0

PER ME SHUME DETAJE LEXONI PERSHKRIMIN ME POSHTE.

3,800 L 4,290 L

Erdhen perseri kutit Android te shumekerkuara nga ju.

* Android TV Box vjen me sistemin operativ Android 10.0 të përmirësuar në vitin 2021 dhe çipin e fuqishëm me katër bërthama H616. Ai funksionon më mirë se Android 9.0/8.1, duke funksionuar më mirë dhe më shpejt. Mbështet aplikacione masive dhe ndërfaqe të thjeshtë por të fuqishme të përdoruesit.

*  Android Box vjen me 4 GB RAM dhe 32 GB ROM ofron memorie dhe ruajtje me kapacitet të madh. Mund të shkarkoni më shumë aplikacione, të luani lojëra dhe të shikoni filma me më pak ngrirje. Mbështet një kartë shtesë TF për të zgjeruar hapësirën ruajtëse (deri në 64 GB).

* Suporton Wi-Fi me dy breza 2.4G/5G dhe 100M Ethernet. Mund të shfletoni uebsajte, të luani lojëra dhe të shikoni filma përmes një lidhjeje të fortë dhe të qëndrueshme rrjeti. Ai gjithashtu mbështet lidhjen me valë Bluetooth/lidhje USB me shpejtësi të lartë me pajisje të jashtme.

* T95 android 10.0 TV box mbështet pothuajse të gjitha aplikacionet dhe mund të përdoret në çdo vend. Ai mbështet ndërveprimin me shumë ekrane dhe ju mund të ndani videot ose fotot tuaja nga telefoni celular në ekranin e madh të televizorit.

* Suporton përshpejtimin e grafikës 3D të vështirë. Shijoni përvojën vizuale si të shikoni një film në një kinema.

* Lidhje shume e lehte me TV

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: ,