Android TV Box T95 2GB RAM 16GB ROM 4K


 Android TV Box T95 2GB RAM 16GB ROM 4K

• T95 Android TV Box përmban sistemin më të fundit Android 10.0 , i cili e bën kutinë android më të zgjuar, më të shpejtë se android 9.0 dhe ka një pajtueshmëri më të mirë të softuerëve, lojërave dhe aplikacioneve

• Dhe për më tepër, kjo kuti televizive Android 10 ruan të dhënat tuaja private me më shumë kontrolle

• I mundësuar nga procesori profesionist Allwinner H616 Quad-Core Corte-A53, me GPU Mali-G31 MP2 që fokusohet në maksimizimin e efikasitetit të përpunimit

• Ofron  ekzekutim ultra të shpejtë  dhe aftësi profesionale të përpunimit të imazhit

• Mbështet rezolucionin 4K Ultra HD me teknologjinë e dekodimit HDR 10+ dhe H. 265, e cila përmirëson ndjeshëm cilësinë e figurës dhe lejon ngjyra të pasura dhe detaje të thella 

• Ka dy porta USB dhe një fole për kartën Micro SD e cila ju lejon të lidhni më shumë pajisje

• Wi-Fi 2. 4 GHz i integruar  dhe mbështet LAN Ethernet 10/100M, ofron lidhje të përshtatshme dhe sinjal WIFI më të qëndrueshëm

• Thjesht vendoseni në prizë, lidhni kabllon HD të televizorit dhe Wi-Fi/Ethernet, mund të shijoni gjithçka që dëshironi

2,700 L

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori:

SHOPPING CART

close