,

Android BOX h96 MAX 8/64

Availability:

S’ka stok


Kutia TV H96 MAX përfshin një Rockchip RK3566 SoC, një bërthamë quad me procesorë me fuqi 64bit ARM Cortex-A55 që teorikisht shkojnë deri në 2.0Ghz.

Pa dyshim, RK3566 SoC i kalon dukshëm paraardhësit të tij RK3288. Përveç kësaj, është një SoC me rreze të mesme që synon aplikacionet AIoT, duke përfituar mbështetje për dekodimin H.265 deri në 4096 x 2304 @ 60fps dhe VP9 deri në 4096 x 2304 @ 60fps.

Duke ekzekutuar në sistemin operativ Android 11, H96 MAX më i fundit mbështet Dual-Band 802.11ac, Gigabit Ethernet dhe Bluetooth 5.0.

9,000 L

S’ka stok

Marka: H96

Modeli: H96 MAX-3566

Sistemi: Android11.0

CPU: Rochchip RK3566

Bërthama: Quad Core Cortex-A55

RAM: RAM 8G

Lloji RAM: DDR3

ROM: 64G ROM

Karakteristikat e TV Box: 5G WiFi

Ngjyra: E zezë

5G WiFi: Po

WIFI: 802.11 b / g / n / ac

LAN: 1000M

Bluetooth: Bluetooth 4.0

Furnizimi me energji elektrike: Përshtatësi i karikimit

Ndërfaqja: AV, DC 5V, HDMI, OPTICAL, RJ45, USB2.0, USB3.0

Gjuha: shumë gjuhë

Versioni HDMI: 2.0

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: ,

SHOPPING CART

close