-9%
, , ,

AMAZFIT T-REX PRO SMARTWATCH

Availability:

S’ka stok


Orë inteligjente Amazfit T-Rex Pro me GPS.

 Orë Fitness eksplorimi për meshkuj.

 Çertifikuar me Standard Ushtarak.

 100+ modalitete sportive.

10 ATM i papërshkueshëm nga uji.

 Jetëgjatësia e baterisë 18 ditë.

 Monitor i rrahjeve të zemrës dhe oksigjenit.

Per me shume detaje lexoni pershkrimin me posht.

15,500 L 16,990 L

S’ka stok

FORTËSIA NGA BRENDA JASHTË;Amazfit T-Rex Pro vjen me një ekran 1,3″ HD AMOLED gjithmonë ndezur; Korniza e jashtme i nënshtrohet një procesi spërkatjeje metalike, i cili përmirëson teksturat e pasura të trupit të lehtë të orës 60 g. 15 teste të shkallës ushtarake1, kjo orë inteligjente mund të luftojë me ju nëpër shkretëtirat e nxehta, pyjet e lagështa tropikale dhe akullnajat polare. Dëshmoni qëndrueshmërinë që i përballon me lehtësi elementët.

PARTNERI JUAJ NË EKSPLORIM; Ora inteligjente Amazfit T-Rex Pro është partner eksplorimi i nivelit të lartë, që mbështet katër sisteme satelitore të navigimit global, një sistem matjeje të ngopjes së oksigjenit në gjak, një monitor të rrahjeve të zemrës, një monitor gjumi, një gjurmues moti, monitor per lindjen dhe perëndimin e diellit, një ekran aktual i fazës së hënës, një busull dhe lartësimatës barometrik.

Jetëgjatësia ultra e gjatë e baterisë 18 dite; Kur është plotësisht e karikuar, mund të relaksoheni dhe të shijoni deri në 18 ditë aktivitet dhe përparim me përdorim tipik, ose deri në 9 ditë me përdorim të rëndë, ose deri në 40 orë me modalitetin e punës së vazhdueshme GPS .

10 ATM I papërshkueshëm nga uji;Me një klasë 10 ATM, ora inteligjente Amazfit T-Rex Pro është rezistente ndaj ujit deri në një thellësi deri në 100 metra dhe mund t’ju shoqërojë ndërsa shfletoni, notoni ose eksploroni së bashku botën misterioze nënujore.

MBI 100 MODESI SPORTE;Ora fitnesi Amazfit T-Rex Pro përmban mbi 100 mënyra sportive dhe mund të përdoret për të monitoruar të dhënat kritike si rrahjet e zemrës së stërvitjes, distanca e përshkuar, shpejtësia e lëvizjes dhe kaloritë e djegura në kohë reale për shumicën e mënyrave sportive. për t’ju ndihmuar të gjurmoni dhe përmirësoni performancën tuaj atletike.

ASISTENTI TUAJ PËRFUNDIMTAR PERSONAL;Ora inteligjente Amazfit T-Rex Pro ju njofton për çdo mesazh me tekst ose telefonatë në hyrje, alarme të planifikuara
dhe ngjarje, për t’ju parandaluar të humbisni ndonjë informacion të rëndësishëm. Gjithashtu mund të kontrollojë lehtësisht riprodhimin e muzikës.

 

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: , , ,

SHOPPING CART

close