-9%
, , ,

AMAZFIT NEO SPORT SMARTWATCH, RETRO DESIGNE


Orë inteligjente Amazfit Neo Sports. Dizajn retro

Me monitorim të rrahjeve të zemrës dhe stresit.

5 ATM i papërshkueshëm nga uji.

Gjurmues fitnesi dhe aktiviteti.

37 ditë jetëgjatësi të baterisë.

Lidhje me sistemet operative Android 5.0 dhe iOS 10.0 e lart

3,800 L 4,190 L

Monitorimi i rrahjeve të zemrës dhe gjumit: Ora inteligjente Amazfit Neo mund të gjurmojë rrahjet e zemrës suaj 24/7. Gjithashtu mund të monitorojë gjumin tuaj. Pasi të sinkronizoheni me aplikacionin, mund të rishikoni fazat e ndryshme dhe cilësinë e gjumit tuaj

Ekran 1,2″ gjithmonë ndezur me dizajn retro dhe ndriçim të pasmë “Lift-to-wake”: Ora inteligjente Amazfit Neo përmban një ekran të stilit retro, gjithmonë ndezur. Është efikas në energji dhe ju lejon të shihni qartë ekranin nën dritë të fortë. Veçoria Lift-to-wake ju lejon të aktivizoni ekranin shpejt dhe natyrshëm kur lexoni orën

Jetëgjatësia e pabesueshme e baterisë: Fitnesi Amazfit Neo Smartwatch ka jetëgjatësi mbresëlënëse të baterisë dhe aftësi të menaxhimit të energjisë. Gjithashtu mund të përdoret deri në 28 ditë me përdorim tipik dhe 37 ditë në përdorim bazë me një karikim të plotë të vetëm

5 ATM i papërshkueshëm nga uji dhe gjurmimi i 3 mënyrave sportive: Amazfit Neo Smartwatch Sport përmban një kasë të jashtme të qëndrueshme dhe rrip PUR që siguron hidroizolim efektiv në një thellësi prej 50 metrash. Vrapimi, ecja ose çiklizmi, dizajni elastik do të funksionojë në mjedise të vështira

Njoftimi i mesazheve dhe thirrjeve telefonike: Ora inteligjente Amazfit Neo mund të sinkronizohet me mesazhe me tekst, e-mail dhe njoftime nga një sërë aplikacionesh të njohura në telefonin tuaj inteligjent.

Emri i dyqanit :
5 out of 5
SKU: N/A Kategori: , , ,

SHOPPING CART

close