Amazfit GTS 3 Smart Watch


Amazfit GTS 3 Smart Watch

• Ekran Ultra HD AMOLED 

• Menaxhim i lehtë shëndetësor 24 orë

• Amazfit GTS 3 do të ndezë pasionin tuaj për modën

• Trupi super i hijshëm i orës 8,8 mm* është bërë nga aliazh alumini i lehtë por i qëndrueshëm dhe peshon vetëm 24,4 g

• Ekrani i xhamit i lakuar si oqeani asimilohet në dizajnin pa korniza, për zhytje totale në ekranin tuaj

• Lundroni me shkathtësi në orën me kurorën elegante të rrotullueshme,

• Amazfit GTS 3 është një mrekulli piktoreske e qartësisë, me një ekran ultra HD AMOLED që ka 341 ppi, madje është i dukshëm edhe nën rrezet e diellit 

• Ekrani 1,75 inç,i cili është rritur me 14% krahasuar me gjeneratën e mëparshme 

• Përputhni disponimin tuaj, veshjen me një përzgjedhje të gjerë prej më shumë se 100 faqesh elegante të orës, të cilat të gjitha kanë një ekran gjithmonë ndezur, ose ngarkoni foton tuaj si imazh në sfond 

• Merrni të dhënat shëndetësore që kanë rëndësi për ju në mënyrë të saktë dhe efikase 

• Monitoro rrahjet e zemrës gjatë gjithë ditës dhe natës

• Monitorim i thellë i gjumit dhe cilësisë së frymëmarrjes

• Gjëndja e nivelit të stresit dhe Cikli i femrave

• Qëndrueshmëri për të zgjatur deri në 12 ditë nga një karikim i plotë

• Kontrolloni motin, sinkronizoni kalendarin, merrni njoftime për marrjen mesazhe të menjëhershme dhe më shumë

• 150+ modalitete sportive

17,900 L

Specifikimet:

Ngjyrë – Grafit i zi

Dimensionet – 42.4x36x8.8mm

Pesha – (pa rrip) 24.4 g

Materiali – Aliazh alumini

Butonat – 1

Rezistencë ndaj ujit – 5 ATM

Ekrani – AMOLED

Madhësia – 1,75”

Rezolucioni – 390 x 450

PPI – 341

Ekran me prekje

Veshje kundër gjurmëve të gishtërinjve

Kapaciteti i baterisë – 250 mAh (vlera tipike)

Metoda e karikimit – Baza e karikimit magnetik

Koha e karikimit – Rreth 2.5 orë

Jetëgjatësisa e baterisë – Deri në 12 ditë

Përdorimi i GPS

Sensori biometrik – BioTracker™ 3.0 PPG

Sensori i nxitimit, sensori i xhiroskopit

Sensori gjeomagnetik, lartësimatësi barometrik

Sensori i dritës së ambientit

Lidhje Bluetooth – 5.1 BLE

Gjerësia rripit – 20 mm

Dimensionet – 155-218 mm

Mikrofoni – po

Mbështetja – Android 7.0 e lart, iOS 12.0 e lart

Aplikacion – Aplikacioni Zepp

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori:

SHOPPING CART

close