, , ,

Amazfit Band 5 Fitness Smartwatch

Availability:

S’ka stok


Open Box  Gjëndja 10/10

Qëndroni aktiv, qëndroni të rinj.

Ndjekje ushtrimesh, numërim të hapave dhe kalorive, monitorim të rrahjeve të zemrës dhe më shumë. Dizajni i tij i lehtë dhe bateria e madhe do të thotë që ju mund ta mbani atë deri në 15 ditë në lëvizje. Band 5 ofron gjithashtu +11 modalitete sportive të integruara për të gjurmuar dhe matur performancën tuaj.

Punon edhe nën ujë. Me rezistencë ndaj ujit deri në 50 metra, Amazfit Band 5 mund të mbahet gjithashtu ndërsa notoni .

Opsioni Alexa

Jetëgjatesia e baterisë 15 ditë

Monitorimi i oksigjenit në gjak

Monitorimi i gjumit, zemrës

Ndjekja e shëndetit të grave

Kontrolli i muzikës

Lidhja : me Bluetooth

3,290 L

S’ka stok

Dimensionet e produktit : 3,54 x 1,57 x 9,06 inch

Bateritë:1 bateri litium polimer.

Data e hedhjes ne treg: ‎ 21 shtator 2020

Prodhuesi: Amazfit

Lidhja Bluetooth 5.

Lidhje USB 2.

Ekran AMOLED 27,94 mm.

Ekran me prekje.

Rezolucioni i ekranit 126 x 294.

Bateria: Kapaciteti i baterisë 125 mAh.

Koha e zakonshme e përdorimit deri në 15 ditë.

Koha e ulët e përdorimit deri në 25 ditë.

2 orë karikim.

Bateri e zevendesueshme.

Sasia e orës: H47.2, W12.4, D18.5 mm.

Madhësia e rripit: L235, W15.55, T0.3mm.

Rripi mund të hiqet dhe të zëvendësohet.

Pesha 24 g.

Rezistent ndaj ujit.

I papërshkueshëm nga noti.

Rezistent ndaj pluhurit.

E përputhshme me aplikacionet nga Google Play Store, Apple App Store.

Lexoni tekste.

Lexoni emailet.

Merrni njoftime në rrjetet sociale.

Shikoni kalendarin.

Shfaq motin.

Pedometër.

GPS.

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: , , ,

SHOPPING CART

close