,

Alcatel 2003 new


Telefoni me butona Alcatel do te jete kompakt ne duart tuaja.  Kjo fale dizajnit super te hollë  vetem 10.3 mm.

Suporton Dual-SIM qe do te thote qe  mund te mbani dy karta SIM njekohësisht dhe ti vendosni ne perdorim me nje kalim te thjeshte nga njera karte tek tjetra.

Eshte perfekt nese keni nevoje per nje telefon me jetegjatesi  te baterise per te perdorur  funksionet themelore te nje telefoni.

Perdorimi  i standardit GSM e ben me te lehte per per perdoruesit e telefonit qe ta perdorin ate dhe  jashte shtetit.

Kamera 0,3 Mpx ju mundeson qe te ruani kujtimet e casteve me te bukura ne memorien e telefonit.

 

3,200 L

Specifika

 • Permasat: 118x49x10.3
 • Chipset: SC6531E
 • RAM 4 MB
 • Suporton mikro SD deri në 32 GB
 • Pesha: 72g
 • Bateria: 970mAh
 • Koha e bisedës: 7 ore
 • Koha e gatishmërisë: 206 ore
 • Koha e karikimit: rreth 2 ore
 • Kamera e pasme VGA, FF, blici i kamerës
 • Regjistrimi i videos: HVGA @ 14fps
 • Luajtja e videos: WVGA @ 25fps