,

AirPods Pro 6

Availability:

S’ka stok


AirPods Pro 6 

• Gjenerata e 6-të AirPods Pro tashmë po bie në dashuri me përdoruesit dhe njohësit e cilësisë së zërit

• Janë krijuar për të ofruar tingull të shkëlqyeshëm dhe të qartë rreth jush me modalitetin Extra BASS

• Shijoni kufjet në mënyrë të rehatshme gjatë gjithë ditës, me një përshtatje të përsosur në kanalin e veshit, as që do ta kuptoni se i keni veshur

• Ato mund të përdoren me çdo pajisje me Bluetooth

• Mund të dëgjoni muzikë të vazhdueshme gjatë gjithë ditës dhe me vetëm 30 minuta karikim në kutinë e karikimit

• Kutia e karikimit është e vogël dhe shumë komode, e pajisur me një bateri 260 mAh

• Nëse përdorni AirPods Pro 6 me volum të lartë, jetëgjatësia e baterisë zvogëlohet në më pak se 2 orë

• Anulimi aktiv i zhurmës për tingull zhytës

• Modaliteti i transparencës për të dëgjuar dhe për t’u lidhur me botën përreth jush

• Rezistent ndaj djersës dhe ujit

• Konfigurim i lehtë për të gjitha pajisjet

• Bluetooth: 5.0

• Bas shtesë

• Koha e muzikës: 3 orë

1,600 L

S’ka stok

Specifikimet:

Bluetooth V5.0

Boks me membranë të përbërë me cilësi të lartë

Çip tre-dimensional

Koha e punës: 3-4 orë

Koha e karikimit: rreth 45 minuta

Distanca e komunikimit: 10 metra pa pengesa

Kapaciteti i baterisë së kufjeve – 35 mAh

Kapaciteti i baterisë së kutisë së karikimit – 300 mAh

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: ,

SHOPPING CART

close