AirPods Pro 4

Availability:

S’ka stok


AirPods Pro 4

• Bluetooth v5.0

• Karikimi zgjat rreth 7 orë

• Kutia i karikon kufjet 4 deri në 5 herë

• Ekran me prekje me shumë opsione kontrolli me prekje

• Rezistent ndaj ujit

• Tingull dhe mikrofon i shkëlqyer për telefonata

• Mbështetje EXTRA PASS

• I përshtatshëm për përdorim në kohën e stërvitjes për shkak të qëndrueshmërisë në veshin rrethues 8D

• I përshtatshëm për lojëra dhe për të dëgjuar muzikë me cilësi të shkëlqyer

1,450 L

S’ka stok

Versioni i Bluetooth: V5.0

Distanca efektive: <12m

Ndërfaqja e karikimit USB Lightning

Gama e frekuencës: 20HZ~20KHZ

Kapaciteti i baterisë së kutisë së karikimit: 270 mAh

Koha e karikimit të kufjeve: 45 minuta

Koha e karikimit të kutisë së karikimit: 70 min

Koha e bisedës: 3.5 orë

Koha e muzikës: 2 orë

Funksioni: Çiftim automatik, prekje inteligjente, konsum i ulët i energjisë

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori:

SHOPPING CART

close