-43%
, , ,

Airpods 3 1:1 me origjinalet


Airpods 3 vjen me cilesine maksimale 

Pa dallim nga origjinalet , Kutia vjen me Logo te Apple 

Me super bass dhe kualitet zeri

Bateri 3-4 ore

Lidhje me Iphone me Popup 

Lidhje me cdo smartphone tjeter android me bluetooth

1,990 L 3,490 L

SHOPPING CART

close