-32%
, , ,

Airpods 2 1:1 me origjinalet


Airpods 2

• Konfigurim pa mundim, ndërrim automatik për një përvojë magjike

• Koha totale e dëgjimit më shumë se 24 orë me kutinë e karikimit

• Ndani me lehtësi audion midis dy grupeve të AirPods në iPhone, iPad, iPod touch ose Apple TV

• Aktivizohet automatikisht, lidhet automatikisht

• Konfigurim i lehtë për të gjitha pajisjet tuaja Apple 

• Përdorim i Siri duke thënë “Hej Siri”

• Prekni dy herë për të luajtur ose kaluar përpara

• Karikohen shpejt 

• Audio dhe zë i pasur, me cilësi të lartë

• Dëgjoni dhe flisni gjatë gjithë ditës 

• Gjendja: E re

1,700 L 2,500 L

Marka Apple

Ngjyra E bardhë

Përdorimi i kufjeve – Udhëtim, telefonata

Dimensionet e produktit (mm) – 10,10W x 10,10D x 3,4H mm

Pesha e produktit (kg) – 0.160 kg

Bateri e rikarikueshme

Mikrofon i integruar

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: , , ,

SHOPPING CART

close