Adada Vape 2500 Puffs XL

Availability:

S’ka stok


Adada Vape 2500 Puffs XL

• Vape Puffs Adada njëpërdorimshe janë cigare elektronike diskrete, kompakte dhe të lëvizshme për një përdorim me 2500 thithje

• Ato përmbajnë një bateri Li të para-karikuar 550mah dhe një para-mbushje me 2ml lëng më të shijshëm

• Pa probleme dhe super të lehta për t’u përdorur

• Aktivizimi i thithjes e bën atë të ndihet i butë

• Shije të ndryshme

1,490 L

S’ka stok

Specifikimet:

Sasia e brendshme: 10

Sasia e jashtme: 100

Paketimi: PDQ/CDU

Puff Bar Pod e disponueshme

Shitet vetem per moshat 18+

Nikotinë 2%

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori:

SHOPPING CART

close