,

Wireless Fast Charger 3 në 1


【Pajisje karikimi 3 në 1】 Pajisja e karikimit karikon iPhone, iWatch dhe Airpods në të njëjtën kohë. Pajisja mund të kombinohet për të karikuar tre pajisje me një kabllo , ose mund të shkëputet për përdorim të veçantë .Përdoreni përkatësisht në kuzhinë dhe dhomë gjumi ose zyrë.

【Përputhshmëria】【Më e mira për fansat e Apple】iWatch 7/6/SE/5/4/3/2   Karikim  7,5 W, iPhone 13 Pro Max/13 Pro/13/13 Mini/12 Pro Max/12 Mini/12/11/XS/XR/X/8 Plus. 

Input – 5 V

Kufje – 3W

Ora – 2W

Telefon – 5W

2,490 L

Pajisjet e përputhshme: 【Apple】iWatch 6/SE/5/4/3/2; Aripod Pro/3/2/1; iPhone 13 Pro Max, iPhone 13 Pro, iPhone 13, iPhone 13 Mini, 12 Pro Max, iPhone 12 Pro, iPhone 12, iPhone 12 Mini, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone SE 2020, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone X, iPhone XR, iPhone 8, iPhone 8 Plus;【SAMSUNG】Galaxy S22/S22 Ultra/S21/S21 Fe/S20 Fe/Note 20/Note 20 Ultra/ S20/ S10/ S9/ S9+/ S8/ S8+/ S7/ S7 Edge/ S6 Edge Plus/ Note 10 10+/ Note 9/ Note 8/ Note 7/ Note 5【LG】G7 V30 V35 V40; G2, G3, G6, Lucid2(VS870), Optimus F5(AS870), Vu 3, Spectrum 2, Optimus G Pro, Optimus Vu II, LTE 2【GOOGLE】Pixel 3, Pixel 3XL, NEXUS 4, NEXUS 5, NEXUS 6【Xiaomi】MIX 2S, MIX 3【SONY】Xperia Z3v(D6708); XZ2, XZ2 Premium, XZ3| 【NOKIA】Lumia 920T, Lumia 925, Lumia 928, Lumia 929, Lumia 930, Lumia 1020, Lumia 1520, Lumia Icon, 8 Sirocco| 【Microsoft】Lumia 950, Lumia 950 XL【BlackBerry】Q20, Z30, Classic SQC100-3, Classic SQC100-5, PRIV【MOTOROLA】Fast Charge: Moto Z; Standard Charge:Other Qi enabled Phones

Telefonat  e përshtatshëm: 【Apple】iWatch 5/4/3/2; Aripod Pro/2/1; iPhone SE 2020, iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone XS, iPhone XS MAX, iPhone X, iPhone XR, iPhone 8, iPhone 8 Plus;| 【SAMSUNG】Galaxy Note 20/Note 20 Ultra/ S20/ S10/ S9/ S9+/ S8/ S8+/ S7/ S7 Edge/ S6 Edge Plus/ Note 10 10+/ Note 9/ Note 8/ Note 7/ Note 5/ Note FE/ W2017(SM-W2017)/ Kelly(SM-W2018)/ Galaxy S Lite(SM-G8750) and more| 【LG】G7 V30 V35 V40; G2, G3, G6, Lucid2(VS870), Optimus F5(AS870), Vu 3, Spectrum 2, Optimus G Pro, Optimus Vu II, Optimus LTE 2【GOOGLE】Pixel 3, Pixel 3XL, NEXUS 4, NEXUS 5, NEXUS 6【Xiaomi】Fast Charge: MIX 2S, MIX 3【SONY】Fast Charge: Xperia Z3v(D6708); XZ2, XZ2 Premium, XZ3| 【NOKIA】Standard Charge: Lumia 720, Lumia 735, Lumia 810, Lumia 820, Lumia 822, Lumia 830, Lumia 920, Lumia 920T, Lumia 925, Lumia 928, Lumia 929, Lumia 930, Lumia 1020, Lumia 1520, Lumia Icon, 8 Sirocco| 【Microsoft】Standard Charge: Lumia 950, Lumia 950 XL【BlackBerry】Standard Charge: Q20, Z30, Classic SQC100-3, Classic SQC100-5, PRIV【MOTOROLA】Fast Charge: Moto Z; Standard Charge: Droid Turbo, Droid Turbo2, Droid 5, Moto Maxx, Ultra M, Moto X Force; Other Qi enabled Phones

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: ,

SHOPPING CART

close